';

Kora kamienna

delimiter image

W celu dokonania zakupów zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. W dalszej kolejności zapraszamy do złożenia zamówienia www.imprestrone.pl zakładka „kontakty”. Istnieje możliwość kontaktu e-mailowego - kamien@imprestone.pl oraz telefonicznego +48 697 033 291 Zapraszamy również Państwa, bezpośrednio do siedziby naszej firmy.


Kora kamienna - doskonała imitacja natury

Kora kamienna spełnia nieodzowną rolę, w zagospodarowaniu przestrzeni ogrodu lub innych obszarów. Może świetnie posłużyć do wykończenia skalniaka lub podobnych dekoracji. W dzisiejszym „upiększaniu” przestrzeni - kamień, w tym kora z kamienia odgrywa istotną rolę.

Kora kamienna jest kruszywem, w kolorze szaro - brązo - pomarańczowym, doskonale imitującym naturalną korę. Kora z kamienia pochodzi ze skał metamorficznych i posiada strukturę zbliżoną do łupków. Przez to ma właściwości łupliwe. Skała ta posiada ujemne pH, dlatego posiada właściwości, które zakwaszają ziemię.

Kora gnejsowa, w przypadku iglaków - idealnie zastępuje korę tradycyjną. Dlatego, że kora gnejs posiada naturalną, estetyczną barwę i doskonale komponuje się z przestrzenią. Kora kamienna gnejs, z każdym rokiem cieszy się zwiększonym zainteresowanie naszych klientów.

Kora z kamienia, czy kora kamienna gnejs?

Już od dobrych kilku lat kora z kamienia cieszy się zwiększającym się zainteresowaniem klientów. Kto raz dokonał zakupu naszych produktów, ponownie wraca. Głównie z powodu doskonałego asortymentu oraz dobrej konkurencyjnej ceny. Nasza kora kamienna, ceny są również ustalane, w negocjacjach z Klientem.

Niektóre osoby zadają pytanie, czy kora kamienna, czy kora kamienna gnejs? Podpowiadamy, że obydwa pojęcia, w praktyce określają jeden i ten sam produkt. Gnejs jest to nic innego, jak nazwa skały metamorficznej, która podlega łatwej obróbce, a kora kamienna jest z gnejsu.

Kamienna kora, niekiedy nazywana potocznie, kamień kora - może być wykorzystywana w dekoracji przestrzeni, na wiele różnych sposobów. Wszystko zależy od Państwa kreatywności. W niektórych przypadkach warto, w tym zakresie skorzystać z doświadczeń architekta krajobrazu.

Kora kamienna Ustroń, Pomorskie

Klienci, w internecie używają następujących haseł: Kora kamienna kopalnia, kora kamienna Bielsko-Biała oraz kora kamienna cena. Podstawowym celem, takich zapytań jest posiadanie wiedzy, w zakresie występowania w Polsce kopalni, które wydobywają taki materiał oraz zaznajomienie się z aktualnymi cenami na rynku.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI