';

Otoczaki

delimiter image

Cechą charakterystyczną otoczaków jest ich obła struktura. Oryginalnie uzyskiwana przez długotrwały, naturalny proces. Duża kolorystyka połączona z szeroką paletą wielkości daje ocean możliwości w projektowaniu przestrzeni zielonych i domowych. Dostępny w pięciu rozmiarach oraz szerokiej palecie kolorystycznej, idealnie sprawdzają się jako oczka wodne, wypełnienia...


Otoczaki - Ozdobne kamienie na sprzedaż

Kamienie otoczaki są kamieniami naturalnymi, które wykorzystywane są do wykonywania elementów dekoracyjnych. Kamień taki, potocznie nazywany otoczak charakteryzuje się obłym kształtem i różnymi kolorami. Kamień otoczak to fragment skał, wapiennych, bazaltowych, dolomitowych czy granitowych. Długo okres ekspansji na kamień wody i wzajemnego ocierania się uzyskały ciekawe kształty.

Najnowsze technologie pozwalają pozyskać otoczaki ozdobne, w trakcie obróbki mechanicznej. Taka metoda przetwarzania kamienia nie umniejsza walorów estetycznych. Kamień otoczaki, w naturalnym środowisku najczęściej spotykamy w wodzie lub bezpośrednio koło niej np. przy strumieniach.

Jako producent otoczaków oferujemy do sprzedaży szeroką paletę wielkości kamieni, najczęściej w poniższych kolorach:

  • otoczaki białe
  • otoczaki granitowe
  • otoczaki szareI
  • otoczaki czarne

Klienci zainteresowani zakupem w internecie, najczęściej wpisują hasła: kamień otoczak ceny, otoczaki cena czy otoczaki cena za tonę. W naszym przypadku zapraszamy na naszej stronie wypełnić formularz kontaktowy. Każde zapytanie, zamówienie traktujemy indywidualnie. Istnieje możliwość zaopatrzenia klienta, na obszarze całego kraju. Zapraszamy do zakładki - KONTAKTY.

Białe otoczaki, czyli jasne otoczaki dekoracyjne

Otoczak biały stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznego żwiru. Otoczak grecki biały zachwyca swoją formą i blaskiem. Biały otoczak może posłużyć jako wypełnienie gabionów, z których można zrobić efektowne dekoracje. Istotny temat - otoczaki białe cena za tonę opisaliśmy powyżej. Otoczak kamień koloru jasnego cieszy się cały czas dużym powodzeniem, pośród klientów realizujących różne inwestycje.

Otoczak szary, czy otoczak czarny?

Otoczaki kamienie, czy przez niektóre osoby nazywane - kamyki otoczaki, są pozyskiwane z polskich i zagranicznych kamieniołomów. Następnie w naszej firmie poddawane są obróbce, zgodnie z ofertą. Dostosowujemy się także do indywidualnych wymagań naszych klientów.

Otoczak bazaltowy - również zachwyca!

Otoczak bazaltowy możemy wykorzysta do na opaski wokół domu, do dekoracji rabat, nawet jako podłoże do terrarium czy akwarium. Posiada szeroki zakres wykorzystania. Kamień ogrodowy otoczak - to od dawna sprawdzony element dekoracyjny wielu ogrodów. Każdy z Państwa, w tym zakresie ma swoje pomysły. Kamienie ozdobne otoczaki cieszą się

Otoczak w ogrodzie - zachwyci wszystkich oglądających.

Zarówno białe otoczaki do ogrodu jak również białe kamienie do ogrodu ozdobią Twoją przestrzeń i wzbudzą zachwyt u innych osób. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych ofert.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI